BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Du Gamtos pažinimo keliai

“Viskas, ką pasiekė šiuolaikinė fizika, praktiškai be formulių, bet labai glaustai išdėstyta senosios Indijos vedų knygose. Egzistavo ir egzistuoja du Gamtos pažinimo keliai. Vieną atstovauja vakarietiškasis mokslas, tai yra žinios gautos eksperimentų, įrodymų ir t.t. būdu. Kitas – Rytietiškas, tai yra žinios gautos iš išorės, ezoteriniu keliu, pavyzdžiui meditacijos būsenoj. Ezoterinės žinios negaunamos, jas žmogui duoda. Taip atsitiko, kad kažkuriam tai etape ezoterinis kelias buvo prarastas ir susiformavo kitas – nepaprastai sudėtingas ir lėtas kelias. Per paskutinį tūkstantį metų mes priėjom prie tų žinių, kurios Rytuose buvo žinomos daugiau kaip prieš 5 000 metų.”

Akademikas Akimovas,

Rusijos Gamtos Mokslų Akademija

Tą patį tvirtina ir pačios vedos. Jos sako, kad žinias galima gauti nusileidžiančių arba kylančių žinių būdu. Nusileidžiančios žinios pasiekia mus per autoritetingų mokytojų seką iš paties Aukščiausiojo Dievo Asmens. Tai yra tokie autoritetingi šventraščiai kaip Biblija, Vedos ir Koranas. Kylančios žinios, tai eksperimentinis pažinimo kelias, kuris yra nepaprastai lėtas, brangus, agresyvus(žiaurūs eksperimentai su gyvais organizmais) ir galų gale vistiek besiremiantis į nusileidžiančias žinias. Beje, nusileidžiančių žinių dėka galima pažinti tiek materialią, tiek dvasinę gamtą, o kylančių - tiktai materialią.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Anonimas:

    "Ezoterinės žinios negaunamos, jas žmogui duoda"
    Arba vertejas netiksliai cituoja, arba akademikas logika prarades : tai, kas yra duodama ir imama - tai VISADA yra GAUNAMA.

Rašyti komentarą