BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tikroji II-ojo pasaulinio karo priežastis

Gilinantis į II-ojo pasaulinio karo priežastis, galima rasti informacijos apie tai, kaip slaptosios draugijos, tokios kaip „Illuminati” ir „Kaukolė ir kaulai”, finansavusios tiek komunistinį režimą, tiek trečiąjį reichą ir pasinaudodamos pasauliniu karu sukūrė Jungtinių Tautų Organizaciją, kuri turėtų padėti įgyvendinti Naujosios Pasaulio Tvarkos viziją. Žinoma, tame yra tiesos, bet tai dar nereiškia, kad šias draugijas sukūrę asmenybės įkūnija aukščiausiąją valdžią, kad jos karus sukelia kada nori ir kur nori. Šryla Prabhupada sakė, kad taikos ir draugiškumo pasaulyje nebus tol, kol žmonės nenustos valgę savo jaunesniųjų brolių, gyvulių. Kartą viena moteris pasiskundė Prabhupadai, kad jos sūnų paėmė į Vietnamo karą. Prabhupada atsisuko ir griežtai atsakė: „Atėjo laikas atsiskaityti už karvių žudymą”.
Slaptosios draugijos nėra visagalės, tai tiktai instrumentas Aukščiausiojo Teisėjo rankoje, kurio pagalba palaikoma tvarka Visatoje. Nuo mūsų pasirinkimo priklauso, ar Viešpats mums duos pyragų ar botagų.
Ekonomistai apskaičiavę, kad jeigu 800 000 000 žmonių atsisakytų mėsos, tai pasaulyje neliktų bado problemos. Mums reikia maistui naudoti tai, kas lengvai patenka į burną. Vaisiai, su savo įvairiausiais aromatais ir spalvomis, tiesiog prašyte prašosi į burną. Pienas ir grūdai, kaip teigia viso pasaulio šventraščiai, tai paties Viešpaties skirtas maistas. Tuo tarpu, nei vienas gyvulys nenori būti nužudytas, visi medžiojami žvėrys bėga. Skerdžiama kiaulė žviegia, žudoma karvė netgi verkia. Žmogui valgant mėsą jo širdis kietėja, kaupiasi agresija ir visa tai baigiasi tuo, kad žmonės vieni kitus išžudo, o slaptosios draugijos viso labo tiktai suorganizuoja kaip tai padaryti. Jeigu nesiliausim valgę gyvulių, tai neišvengsim ir III-ojo, ir IV-ojo ir t.t. pasaulinių karų. Tačiau jeigu ateityje gyvensim pagal Viešpaties nurodymus, tai slaptosios draugijos bus pakeistos į šventuosius išminčius ir šventuosius valdininkus. Mūsų ateitis priklauso nuo mūsų pasirinkimo.

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. Velniava:

  Rusija:
  -Vy vant tu meik var, bat noubody vants tiu plei vif as.
  Vokietija:
  -Aukei, vy kan plei var!

 2. Anonimas:

  Stipriai trenkia fanatizmu ir neišmanymu. Badas pasaulyje kyla ne dėl maisto trūkumo. Tavieji garbinami teoretikai fantazuoja remdamiesi fantazija, o ne realiais maisto ryšiais gamtoje.

 3. Gytis:

  ,,slaptosios draugijos bus pakeistos į šventuosius išminčius ir šventuosius valdininkus”. Tada jau geriau karas, nes tie šventieji organizavo kryžiaus žygius, kankino ir degino žmones, kaupė turtus ir dalyvavo visuomeniniame gyvenime, religijos dogmas pakreipdami sau palankia kryptimi. O mėsos valgymas yra musų rūšies bruožas, žmogus yra visaėdis ir mėsa yra būtinas mitybos komponentas.

 4. Karolis:

  pats autorius pripažysta, kad tai tik sąmokslo teorija, tačiau pavadinima tai sugalvojo drąstiškai… Tokių savamokslių trumparegių konspiracininkų straipsniai ir yra “Iluminati” ir kitų organizacijų darbas…:D - Čia mano teorija…

Rašyti komentarą