BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tobula Visata

Senuosiuose vedų manuskriptuose, rašytuose prieš 5 000 metų, sakoma:
“Dievo Asmuo yra tobulas ir kadangi Jis visiškai tobulas, tai viskas, kas iš Jo kyla, taip pat ir materialusis pasaulis, yra tobula. …Viskas, kas gyva ir negyva šioje Visatoje, priklauso Viešpačiui ir yra Jo valioje. Todėl žmogus turi imti tik būtiniausius dalykus, kurie skirti jam kaip jo dalis, ir nesikėsinti į kitką,  gerai žinodamas, kam viskas priklauso. Jei žmogus taip elgsis, tai norės gyventi šimtus metų, nes tuomet jo ne veiks veiksmo ir atoveiksmio dėsnis.”
Laozi antrina:
“Manai, gali paimti į rankas Visatą ir padaryti ją tobulą?
 Netikiu, kad tai būtų įmanoma.

 Visata yra šventa.
 Negali padaryti jos dar tobulesnės.
 Jei norėsi pakeisti, tu ją pražudysi.
 Jei norėsi sulaikyti, ji išslys tau iš rankų.”

Iš to matome, kad senų senovėje gyvenę mūsų protėviai puikiausiai suvokė Visatos šventumą, tobulumą ir gyveno saikingai, harmonijoje su gamta. Šiuolaikinis mokslas, taip pat patvirtina šią mintį. Įrodyta, kad atomai, molekulės, ląstelės, audiniai, žmonių ir kitų gyvių organizmai, planetos ir netgi galaktikos yra sudėtingiausios struktūros dariniai. Natalija Bechtereva, Rusijos Mokslų Akademijos akademikė, ilgą laiką buvusi smegenų Instituto direktore, kartą pasakė: “Visą savo gyvenimą pašvenčiau pačio tobuliausio organo - žmogaus smegenų - tyrinėjimams. Ir priėjau prie išvados, kad tokio stebuklo atsiradimas be Kūrėjo, neįmanomas. Smegenų evoliucija, apie kurią kalbėjo antropologai, praktiškai nereali.”

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Anonimas:

    Susidestykit nors siokia tokia logika savo garbinamose "teorijose" : "Dievo Asmuo yra tobulas ir kadangi Jis visiškai tobulas, tai viskas, kas iš Jo kyla, taip pat ir materialusis pasaulis, yra tobula. …Viskas, kas gyva ir negyva šioje Visatoje, priklauso Viešpačiui ir yra Jo valioje."
    Tai ko purkstaujate ant dabartines civilizacijos ir dabartinio zmogaus, juk viskas dievo valioje - pats gi taip rasote. Ir viskas, kuo uzsiima zmogus yra nuo dievo - teseku jusu mintim ir ideja.
    Giliai tikinciuju didziausia beda - visiskas logikos nebuvimas.

Rašyti komentarą